Hotel Europa Brno
 

Historie


 

Hotel Europa se nalézá v secesní budově pocházející z konce devatenáctého století. Stojí v malebné uličce lemované stromy jen kousek od centra města. Díky své výborné poloze je velmi dobře dostupný.

Hotel vznikl z nadšení benátského podnikatele Maura Bonolla, který v České republice žije a podniká už přes patnáct let. Budova byla zakoupena roku 2007 a následně za použití italských materiálů i lidských sil kompletně zrestaurována. Elegantní secesní fasádě byla tak vrácena její dávná nádhera.

Hotel Europa se se svými 45 pokoji řadí k menším hotelům, pokoje Hotelu Europa jsou zařízeny v klasickém stylu. V Hotelu Europa také najdete příjemnou a barevnou snídaňovou restauraci a designové lobby, kde se personál hovořící několika světovými jazyky srdečně a ochotně věnuje hostům.

Hotel Europa se na oslavu svého prvního výročí od otevření znovu inovoval a rozšířil nabídku služeb. Ještě více se totiž přiblížil světu současného výtvarného umění, a coby Art Hotel Europa změnil svůj vzhled s cílem stát se časem skutečnou galerií současného umění tak, aby své klienty přijímal v jedinečné atmosféře a inspirativním prostředí.

 

 

 
Hotel Europa v Brně hodnocení